Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: kā iesācies 2020. gads

Redakcija

Autors • 06.01.2020.

Burtu lielums

Kā jums iesācies jaunais – 2020. – gads? – vakar, gada pirmajā aptaujā, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Modris no Kalsnavas: – Jaunais gads sagaidīts labā noskaņā. Sākoties jaunajam gadam, bažas vieš gaidāmais cenu paaugstinājums. Degviela kļūst dārgāka, līdz ar to, domāju, cenas augs arī pārtikai un citām precēm. Viss jau ir ar degvielu saistīts. Izmaiņas, cik esmu dzirdējis, būšot arī lauksaimniekiem, kuriem, ja pārtraucot darbību, it kā būs jāatmaksā saņemtais finanšu atbalsts.

Aivars no Gulbenes: – Jaunais gads tika sagaidīts mājās mierīgā atmosfērā. Arī sniegs beidzot ir uzsnidzis, bet kā šoferim tas tomēr tik lielu prieku neraisa, jo sarežģī braukšanas apstākļus. Šogad vispirms pievērsīšos veselības problēmu novēršanai. Ne jau velti es jums jautāju, kur Madonā atrodas traumatologa ortopēda privātprakse.

Dzintra no Barkavas: – Jaunais gads ir iesācies jauki. To sagaidīju mājās, bet es arī viena vienmēr jūtos ļoti labi. Gribētos, lai jaunais gads nebūtu sliktāks par iepriekšējo.

Madoniete Vija: – Jauno gadu sagaidījām mājās kuplā pulkā, kad visi kopā jaukā atmosfērā pasēdējām. Galvenais – lai jaunajā gadā būtu veselība. Priecē arī uzsnigušais sniedziņš, jo ir kļuvis daudz gaišāks. Tā tumsa bija jau apnikusi.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


07.01.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px