– Kā jūs jūtaties šīsvasaras jūnija svelmē? – turpinoties karstajam laikam, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Rīdziniece Tamāra: – Es karstumu panesu normāli. Dzīvoju privātā mājā, ir ēna, kur paslēpties no svelmes. Pa dienu pašā karstākajā laikā gan vairāk uzturos iekštelpās, bet agri no rīta un arī vakaros esmu dārzā. Esmu rīdziniece, bet, iebraucot Madonā, prieks redzēt tik skaistu un sakoptu pilsētu. Madona patīk daudziem, esmu dzirdējusi pozitīvas atsauksmes arī no citiem.
Viesturs no Praulienas: – Man karsts laiks patīk, bet tikai tad, ja gaisa temperatūra ir līdz +30 grādiem. Lielāks karstums gan nepatīk. Naktīs istabas vēdinām, turam logus vaļā, turpretī dienā aizvelkam aizkarus, lai telpas tik ļoti nesakarstu. Pa dienas vidu cenšos arī sevi nenoslogot un gaidu Latvijai atbilstošākus laikapstākļus, pie tāda karstuma jau tomēr neesam pieraduši.
Ļaudoniete Marita: – Es jūtos ļoti labi. Izbaudu vasaru. Karstā laikā es jūtos komfortabli. Kopā ar ģimeni dodamies peldēties uz Svētupi.
Madonietis Dainis: – Dzīvoju pie ezera, līdz ar to tik traki nav: karstumu var panest tīri labi. Lazdonas pusē regulāri peldos Baltiņu ezerā, bet jo īpaši bieži to darīju Līgo un Jāņu svētku brīvdienās.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA