Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: jaunās valdības veidošana

Redakcija

Autors • 05.01.2016.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par jaunās valdības veidošanas procesu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Slaviks: – Es par to ne pārāk interesējos. Esmu pensionārs, tagad arī strādāju, un mana iztikšana no valdības nav atkarīga. Kādreiz varēju iztikt ar 40 latiem mēnesī, bet tagad, kad ienākumi pārsniedz 200 eiro, vispār nesūdzos.

Lubānietis Modris: – Pagaidām vairāk ir tāda kā muļļāšanās. It kā iniciatīvu savās rokās taisās ņemt prezidents, bet skaidrības jau tāpat nav. Arī „Vienotībai" pirmdien bija jāpieņem lēmums par Āboltiņas būšanu, bet nekas netika izlemts, un diez vai arī pati Āboltiņa atsauks savu kandidatūru. Viņa jau „visforšāko" iespaidu atstāja ar savu ūjināšanu pensionāriem. Tāda tik augstas amatpersonas uzvedība nav ne saprotama, ne pieņemama.

Pēteris no Saikavas: – Vēlēšanās es piedalos, bet to, kuram būtu jāuztic valdības veidošana, man grūti pateikt. Es par to arī neinteresējos. Mums ir labs Valsts prezidents, un gan jau viņš bez jaunas valdības mūs neatstās.

Madonietis Roberts: – Galvenais būtu izveidot tādu valdību, kura netraucētu strādāt. Man patiktu, ja „Vienotība" vispirms savās rindās ieviestu kārtību, izbeigtu publisko „veļas mazgāšanu" un izvēlētos jaunu premjera amata kandidātu. Āboltiņa, manuprāt, „Vienotību" vairāk šķeļ, nevis vieno, neraugoties uz to, ka ir partijas priekšsēdētāja.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px