Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Jaunā gada sagaidīšana

Redakcija

Autors • 04.01.2016.

Burtu lielums

Kā esat sagaidījuši Jauno – 2016. – gadu? – vakar, jaunā gada pirmajā darbdienā, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Aivars: – Jauno gadu sagaidījām mājās. Skatījāmies, kā gadumijā citi uguņo, bet paši to nedarījām. Pa logu vērojām arī salūtu Saieta laukumā, no 4. stāva loga tas bija labi redzams. Šogad tas bija ļoti skaists, skaistāks nekā pagājušajā gadā. Nedaudz ieklausījāmies arī valstsvīru svētku uzrunās.

Madonietis Vlads: – To sagaidījām tepat Madonā ģimenes lokā. Bijām atnākuši arī uz Saieta laukumu, lai noskatītos svētku uguņošanu. Salūts mums patika, tas bija ļoti skaists, labāks nekā gadu iepriekš. To skatīties mēs nākam katru gadu.

Gulbeniete Līga: – Jaunais gads ir iesācies ļoti labi. To jau piekto gadu pēc kārtas sagaidām pie vīra vecākiem Preiļos. Līdz gadumijai – pulksten 24 – esam mājās kopā ar ģimeni un radiniekiem, tad dodamies uz pilsētas centru skatīties salūtu un apmeklējam arī Jaungada balli. Gads ir tikai iesācies, šodien ir pirmā darbdiena, līdz ar to vēl pāragri runāt par šāgada iecerēm.

Vestēniete Marika: – Mēs dzīvojam ļoti skaistā vietā. Varam redzēt Gaiziņkalnu un visu tam apkārt. Mums ir jau izveidojusies tradīcija Jauno gadu sagaidīt Gaiziņkalnā. Kopā ar mums bija arī opis un draugi, mēs visi šāvām salūtu un ļoti labi redzējām, kā to darīja arī citi visapkārt, tāpat to, kā mums pāri pārlidoja laternas.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px