– Kādās noskaņās jums ir aizritējusi jaunā gada pirmā nedēļa – vai esat piedzīvojuši kādus jaukus notikumus, dzīvojat jaunās valdības gaidās vai varbūt ziema ir jau sagādājusi problēmas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Gaida no Liezēres: – Es dzīvoju lauku sētā, blakus lielceļam, kas tiek tīrīts. Man ir jaudīga mašīna, tā ka viss ir kārtībā. Gada nogalē Madonā gan bija „melnais ledus", taču es saprotu, ka tā vienkārši bija tāda sakritība, jo ielas un ceļi kopumā ir izbraucami.
Jānis no Praulienas: – Es dzīvoju ciemata centrā. Ziema nekādas problēmas nav sagādājusi, ielas un ceļi tiek tīrīti. Bet attiecībā uz valdību – diez vai Krišjānim Kariņam izdosies to sastādīt un gūt Saeimas vairākuma atbalstu. Viss jau uz ārkārtas vēlēšanām velk…
Marga no Vecpiebalgas: – Viss jaunajā gadā ir ļoti labi. Arī ceļiem ziemā nav nekādas vainas, tie ir izbraucami. Turklāt pašvaldības ceļi tiek tīrīti pat labāk nekā valsts ceļi.
Madoniete Evija: – Noskaņojums ir labs. Arī Jaunais gads iesākās jauki –
ar salūta noskatīšanos Saieta laukumā. Salūts ļoti patika, tas bija skaists. Arī braukšana ziemā nesagādā problēmas, bet manai mašīnai ir labas ziemas riepas, līdz ar to braucu droši. Katrā ziņā problēmu ar ceļiem nav.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
09.01.2019.