Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Izlīdzinātais maksājums

Redakcija

Autors • 23.09.2014.

Burtu lielums

Vai jūs esat pamanījuši biežās „Latvenergo" reklāmas, aicinot iedzīvotājus maksājumiem par elektrību izvēlēties „Izlīdzināto maksājumu"? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ilva: – Līdz šim esam maksājuši par reāli patērēto, bet, kā būs jaunajā gadā, nezinām. Droši vien būs jādara tā, kā pakalpojuma sniedzējs liks, taču labāk patiktu, ja arī turpmāk varētu maksāt par reālo patēriņu, jo vasarā patērējam mazāk, bet ziemā – vairāk. Lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu, domājam, ka varbūt ir jāiegādājas dārgās LED lampiņas, kuras it kā patērējot maz elektrības.

Madonietis Valdis: – Pagaidām maksāju tik, cik patērēju. Televīzijā esmu redzējis aicinājumus izvēlēties „Izlīdzināto maksājumu", bet vēl nezinu, vai to darīšu. „Latvenergo" mājas lapā tiek piedāvāti arī citi apmaksas veidi. Pie samaksas par reālo patēriņu mēnesī ir vairāk pierasts. Negribas jau maksāt vairāk, nekā tiek patērēts. Piemēram, ja kaut kur aizbrauc un kādu laiku elektrību netērē, par to tāpat būs jāmaksā, bet pārrēķins tiks veikts tikai nākamā gada sākumā. Cilvēkiem jau nav tādas naudas, lai par kaut ko maksātu avansā.

Praulēniete Broņislava: – Es jau tagad esmu izvēlējusies „Izlīdzināto maksājumu" un pastā to katru mēnesi samaksāju. Tas ir ērti, un es iesaku arī citiem izvēlēties šādu maksājuma veidu, nebaidīties no jauninājumiem. Ne velti to tā reklamē televīzijā.

Zigrīda no Liezēres pagasta: – Esmu redzējusi aicinājumus izvēlēties šādu apmaksas veidu, bet man labāk patiktu, ja varētu maksāt tāpat, kā līdz šim, – par reāli patērēto elektrību. Es tērēju diezgan daudz elektrības, jo ir arī ūdens boilers. Gribētos, lai arī maksa par elektroenerģiju nepalielinātos.

Tatjana no Lazdonas: – Pagaidām maksājam par reāli patērēto elektroenerģiju. Maksa ir kā kurā mēnesī. Nedaudz uztrauc, ka elektrība jaunajā gadā varētu kļūt dārgāka, bet tai pašā laikā, pārejot uz brīvo tirgu, ir cerības, ka perspektīvā maksa varētu arī samazināties.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px