– Kur jūs gūstat jaunāko informāciju par vietējām aktualitātēm, kā arī par to, kas notiek Latvijā un pasaulē? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Maruta no Ļaudonas: – Visur – gan televīzijā, gan internetā. Vislabāk un ātrāk jau internetā. Vietējās ziņas – no „Stara", ko abonēju uz gadu. Man gan ir daži iebildumi „Staram" – kāpēc, piemēram, lauku cilvēkiem ir jālasa, cik Madonā iedzīvotājiem jāmaksā par siltumu. To varētu publicēt pašvaldības izdevumā „Madonas Novada Vēstnesis". Tāpat reklāma par abonēšanu, „Stara" loterijas dalībnieka kartītes. Tā vietā varētu kaut kādu informāciju ielikt par laukiem. Bet tā pārējais mani kopumā apmierina.
Mārīte no Lauteres: – TV, internetā. Televīzijā skatos ziņas, seriālus, savukārt internetā visvairāk apmeklēju portālu „Apollo", TVnet. Vietējās ziņas izlasu „Stariņā".
Andris no Kusas: – Visvairāk jau internetā. Mans portāls ir „Delfi", ko regulāri apmeklēju. Vietējās ziņas paskatos e-starā, bet neabonēju. Māte gan ir regulāra „Stara" abonente. Man nepatīk tas, ka „Staru" laukos vēlu piegādā, tad tām ziņām nav jēgas.
Vita no Madonas: – Interneta man nav. Skatos televīziju, lasu „Staru". Televīzijā arī vairāk skatos tieši ziņas, gribas jau zināt, kas notiek. Bet, kad tās sliktās ziņas, tad tiešām nervi netur, un es televizoru izslēdzu. Manā vecumā jau labāk patīk labās ziņas.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
01.02.2017.