Valsts policija nākamgad plāno ceļu policistiem iepirkt individuālās videokameras, kuras viņiem būs jāpiestiprina pie apģērba, tādējādi cerot izskaust kukuļņemšanas un kukuļdošanas problēmas. – Kādas ir jūsu domas par iecerētajām videokamerām pie policistu apģērba? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Dzintars: – Es domāju, ka tas palīdzēs. Mazāk būs arī bezkaunības. Ar to ikdienā bieži gan nesanāk saskarties, bet liktenīga var izrādīties arī viena reize. Protams, tas prasīs arī līdzekļus, bet šis nu būs tas gadījums, kad varēs redzēt, kur tā budžeta nauda paliek.
Vladimirs no Praulienas: – Kaut ko tādu jau sen vajadzēja īstenot. Tas mazinās korupciju, palīdzēs rast skaidrību strīdīgās situācijas. Cerams, ka šo ieceri izdosies īstenot.
Madonietis Edijs: – Nepieciešamības gadījumā tas palīdzētu noskaidrot patiesību, ja, protams, videokameras būs visu piefiksējušas. Katrā ziņā es esmu „par" šo ieceri.
Anna no Kusas: – Tas ir ļoti interesants priekšlikums. Tad droši vien šoferi policistiem nemaz nemēģinās dot naudu, lai izvairītos no soda. Un arī policisti to nepieprasīs. Bet visas problēmas tas neatrisinās. Ir dzirdēts, ka policisti, piemēram, neaptur savus draugus – autovadītājus. Žēl, ka nav tādas stingrības pret visiem.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA