– Vai iežogotā ēkas daļa Madonā, Poruka ielā 3b, kuras dēļ jau vairākas nedēļas gājēji ir spiesti iet pa Poruka ielas braucamo daļu, neapdraud jūsu drošību un nerada avārijas situācijas šoferiem? – vakar jautājām Poruka ielā sastaptajiem cilvēkiem.
Viedokļus lasiet laikrakstā STARS 01.03.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA