Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: iespējas izņemt skaidru naudu

Redakcija

Autors • 29.08.2016.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par to, ka Latvijā, tai skaitā Madonā, samazinās iespējas izņemt skaidru naudu banku filiālēs? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Rūta no Inešiem: – Tas man nesagādā problēmas. Izņemt skaidru naudu no bankomāta jau ir vienkārši, bet es arī maksājumus veicu elektroniski. Cēsīs izņemt skaidru naudu filiālē jau sen nevar.

Jānis no Bērzaunes: – Man tas dzīvi nesarežģīs. Esmu apguvis internetbanku un norēķinus veicu elektroniski. Banku krīzes, kad vairākas aizgāja pa burbuli, ir pagājušas, bankām vajag uzticēties. Nupat atzīmējām 25. gadadienu kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas. Civilizācijai reiz ir jānāk, un arī mums jāpāriet uz bezskaidras naudas norēķiniem. Arī citur pasaulē, kur esmu bijis, skaidrā naudā var norēķināties tikai kafejnīcās.

Madonietis Pjotrs: – Es to vērtēju negatīvi, kaut gan pašam tas grūtības nesagādās. Bet ne visi vēl prot izņemt skaidru naudu no bankomātiem, ne visi vēl tiem uzticas, tāpēc, manuprāt, būtu jāsniedz arī šāds pakalpojums. Bankas taču strādā ar lielu peļņu.

Nauris no Cesvaines: – Apgūt naudas izņemšanu ar karti no bankomāta nebija grūti. Es domāju, ka to, ja vien redze atļauj, vajag apgūt visiem. Turklāt tas ir daudz izdevīgāk. Par skaidras naudas izņemšanu banku filiālēs taču ir noteikta ļoti liela komisijas nauda.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px