Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ienākuma deklarāciju iesniegšana

Redakcija

Autors • 25.02.2020.

Burtu lielums

Jau šosvētdien, 1. martā, sāksies brīvprātīgo ienākuma deklarāciju iesniegšana VID, lai atgūtu pārmaksāto ienākuma nodokli arī par iepriekšējo, 2019., gadu. – Vai jūs izmantosit šo iespēju? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aina no Lubānas: – Es, līdzīgi kā citi kolēģi, deklarāciju VID iesniedzu katru gadu. To daru elektroniski, bet, ja kaut kas nesanāk, aizeju uz pašvaldību, kur man visu paskaidro, un tad viss arī izdodas. Tā ir ļoti laba iespēja, ko noteikti vajag izmantot.

Ļaudoniete Raisa: – Protams, es to izmantoju, pie tam to daru jau daudzus gadus. Arī šis gads nebūs izņēmums. Parasti es atgūstu daļu ienākumu par izmantotajiem medicīniskajiem pakalpojumiem. Atceros, vienā gadā pārmaksātos nodokļus VID pārskaitīja tieši 8. martā, tādā veidā mani ļoti iepriecinot.

Viesturs no Bauskas: – Tas ir ļoti labi, ka šāda iespēja iedzīvotājiem tiek dota. Deklarāciju iesniedzu elektroniski, un tas nemaz nav tik grūti. Protams, nedaudz ir jāiemanās, bet visu taču iespējams apgūt. Galvenais ir sadūšoties pirmoreiz un iesniegt deklarāciju elektroniski, pēc tam jau viss aizies bez aizķeršanās.

Elga no Liezēres: – Kādreiz to darīju, bet tagad man tas nav aktuāli. Ar saimniecisko darbību vairs nenodarbojos, līdz ar to nav jau to ienākumu, ko, iesniedzot deklarāciju, varētu atgūt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


26.02.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px