Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: iecerētie darbi Lielajā talkā

Redakcija

Autors • 12.04.2016.

Burtu lielums

Kādus darbus esat iecerējuši veikt Lielajā talkā 23. aprīlī, un varbūt esat pamanījuši kādu nesakoptu vietu savā pagastā vai pilsētā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Lubānieši Agrita un Egīls: – Šajā dienā vienmēr ir jāstrādā savā darbavietā. Bet pavasara sakopšanas darbi Lubānā ir sākušies, negaidot talkas dienu. Tādu vietu, ko īpaši vajadzētu sakopt, mēs nemaz nevaram0 nosaukt. Lubāna ir skaista pilsēta.

Andris no Valmieras: – Tā ir laba ideja. Savas mājas teritorija jau tiek sakopta tik un tā, bet Lielajā talkā, kā katru gadu, strādāšu kopā ar darbabiedriem. Iebraucot Madonā, radies iespaids, ka kopumā tā ir sakopta pilsēta. Arī liepiņas ir apgrieztas. Var redzēt, ka dārznieks strādā.

Madoniete Nelda: – Lielajā talkā esam iecerējuši Ceriņu ielā sakopt pilsētai piederošu dīķīti, kur pa ziemu sakrājušies dažādi netīrumi, koku zari utt. Tā ir mūsu tuvējo māju iedzīvotāju pašu iniciatīva. Man patīk talka.

Emīlija no Murmastienes: – Es dzīvoju tēva celtā mājā. Pie tās aug septiņas liepas, kuras birdina zarus, un, protams, arī lapu ir daudz. Ko darīt, sakopjot teritoriju ap māju, savos 77 gados man pietiek gan rudenī, gan pavasarī. Murmastienes centrs ir ideāli sakopts, ap pagastmāju, kā nekur citur, vasarā zied tik daudz rožu…

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px