Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: iecere stāvlaukumā noteikt laika ierobežojumu

Redakcija

Autors • 24.05.2016.

Burtu lielums

Kā jūs vērtējat ieceri stāvlaukumā pie lielveikala „Rimi" Madonā noteikt laika ierobežojumu, atļaujot transporta līdzekļiem tur stāvēt vienu stundu, bet nepieciešamības gadījumā novietojot logā jaunu laika zīmi? – jautājām šajā laukumā sastaptajiem šoferiem.

Madonietis Egīls: – Tas droši vien ir domāts, lai mašīnas te nestāvētu visu dienu. Vietu reizēm te ir grūtāk atrast, bet šodien, kā redzat, man tas ir veiksmīgi izdevies. Man nav iebildumu pret šādu kārtību. Pārsvarā tā jau ir daudzās pilsētās. Stundas laikā var paspēt iepirkties, bet, lai padzertu kafiju kafejnīcā, gan būs par maz.

Madonietis Jānis: – Es nezinu, vai Madonā tas ir vajadzīgs. Tas tikai radīs neērtības un nevajadzīgu uztraukumu, sekojot, vai stunda ir vai nav pagājusi. Es uz šejieni braucu diezgan bieži, un vietu vienmēr var atrast. Savu reizi kāds neliels brītiņš ir jāpagaida, bet tas ir reti.

Madonietis Armands: – Es par to neesmu dzirdējis, bet mana attieksme pret šādu ieceri ir neitrāla. Stundas pilnīgi pietiek, lai iepirktos. Cerams, ka pēc šāda jauninājuma ieviešanas atrast vietu mašīnai te būs vieglāk.

Greta no Murmastienes: – Tas ir pareizs lēmums. Bieži vien te ir tik daudz mašīnu, ka nevar atrast brīvu vietu, kur piestāt. Pa stundu jau var visu izdarīt. Katrā ziņā šoferiem tas nāks tikai par labu. Braucot uz šejieni, nebūs jābažījas – būs vieta mašīnai vai nebūs.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px