Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: hokeja izlases cīņa par ceļazīmi uz olimpisko hokeja turnīru Sočos

Redakcija

Autors • 12.02.2013.

Burtu lielums

Vai jūs skatījāties, kā Latvijas hokeja izlase dramatiskā cīņā izcīna ceļazīmi uz olimpisko hokeja turnīru Sočos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Andris: – Cī-ņa patiešām bija dramatiska. Kad svētdienas vakarā ieslēdzu televizoru, Latvijas un Francijas hokejisti spēlē bija aizvadījuši jau kadas 15 minūtes un rezultātu tablo vēstīja 2 : 0 Francijas labā, negribēju ticēt savām acīm. Tikai tad, kad mūsējie iesita pirmos vārtus, skats kļuva cerīgāks. Pareizi jau komentētāji teica, ka nervu šūnas tik saspringtā spēlē neatjaunojas. Labi, ka vēl mūsējiem izdevās rezultātu izlīdzināt un izcīnīt tik svarīgo punktu. Un arī hokeja fani pēc neveiksmīgās Rīgas „Dinamo" sezonas beidzot guva pozitīvas emocijas. Ja pēc gada olimpiādē savā grupā nepaliksim pēdējā vietā, tas būs labs mūsu izlases panākums, jo ne tikai čehi un zviedri mums būs spēcīgi pretinieki, bet arī ar Šveices izlasi kopš pašiem sākumiem mūsējiem vienmēr ir bijusi sīva cīņa.

Tālis no Mētrienas: – Spēli ar Franciju neskatījos, bet dramatisko spēli ar Kazahstānu redzēju. Zinu arī turnīra uzvarētāju. Tādai mazai valstij kā Latvija tas, ka hokeja izlase brauks uz olimpiskajām spēlēm, ir ļoti labs panākums. Priecājos par katru Latvijas sasniegumu. Mēs esam uzvarējuši arī Eirovīzijā, un Latvijas vārds skan arī citu panākumu kontekstā.

Jānis no Mārcienas pagasta: – Izšķirošo spēli neskatījos, bet ziņās dzirdēju, ka mūsējie Francijai zaudēja tikai spēles pagarinājumā. Es gan neesmu tik liels hokeja līdzjutējs, vairāk skatos bobsleju. Taču tas, protams, ir ļoti labi, ka Latvijas hokeja izlase izcīnīja tiesības piedalīties olimpiādē.

Madonietis Mārcis: – Es hokeju neskatos, man tas nepatīk. Es pats spēlēju basketbolu, līdz ar to manu uzmanību vairāk saista tieši šis sporta veids. Bet tas, ka Latvijas hokejisti cīnīsies olimpiādē, valsts tēlam nāk par labu.

Madonietis Egils: – Rezultāts ir pozitīvs, bet gāja grūti. Taču citādi arī nevarēja būt. Tagad taču spēcīgas ir visas komandas. Nav tā, kā agrāk, kad stipri bija tikai čehi, zviedri, kanādieši, krievi un vēl dažas citas izlases. Sportā jau nevar paredzēt, kurā pusē nosvērsies uzvaras kauss, bet šoreiz veicās mūsējiem, kas cīnījās un izturēja līdz galam. Malači!

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px