Pārsteidzoši labi, lai neteiktu – izcili, pasaules čempionātu sākusi Latvijas hokeja izlase. Divas dienas, divas spēles, divas uzvaras, un neviena zaudēta punkta cīņā pret Dāniju un Slovākiju. – Vai gaidījāt, ka Latvijas hokeja izlase tik labi kā vēl nekad sāks pasaules hokeja čempionātu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Santa no Madonas novada: – Hokeju, protams, paskatos. Divas uzvaras abās pirmajās spēlēs ir ļoti labs rezultāts. Sākums ir cerīgs. Cerēsim, ka uzvarēsim arī itāliešus un iekļūsim nākamajā spēļu kārtā.
Ilmārs no Mētrienas: – Emocijas ir ļoti labas. Skatījos gan spēli pret Dāniju, gan pret Slovākiju. Uzvaras nepārsteidza, tās gaidīju. Katrā ziņā patīkami skatīties uz turnīra tabulu, jo Latvija pēc divām spēlēm atrodas pirmajā vietā, aiz sevis atstājot pat Krieviju. Grūti teikt, vai iekļūsim ceturtdaļfinālā, bet cerības ir ļoti lielas.
Madonietis Andrejs: – Mūsējie šopavasar čempionātu ir iesākuši necerēti labi, kad divās spēlēs nav zaudēts neviens punkts. Šogad vienkārši ir ideāli. Tagad vēl itāliešus vajadzētu uzvarēt. Kanādietis Bobs Hārtlijs mūsējos ir labi satrenējis.
Ivars no Barkavas: – Tādu cerību, ka uzvarēs abās spēlēs, gan nebija. Bet pirmā spēle pret Dāniju jau vispār bija ideāla. Un arī slovākus uzvarējām svētdien. Tā tikai turpināt!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
09.05.2017.