Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: hokeja čempionāta fināls

Redakcija

Autors • 21.05.2018.

Burtu lielums

Vai jūs svētdienas vakarā skatījāties pasaules hokeja čempionāta finālu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Edgars no Mārcienas: – Gribējās, lai par pasaules čempioniem tomēr kļūtu Šveice, viņi to bija pelnījuši. Katrā ziņā liels prieks, ka Šveice tika tik tālu un bija tik tuvu zelta medaļām. Arī mūsējie šajā čempionātā bija malači – gan komanda, gan treneris.

Ilgonis no Ogres: – Būtu labāk, ja uzvarētu Šveice, kam šoreiz bija arī vairāk iespēju. Arī Latvija spēlēja ļoti labi, turklāt mūsējiem varēja būt uzvaras gan pret ASV, gan pret Kanādu.

Ņina no Mārcienas: – Es hokeju skatos jau no jaunības. Kādreiz dzīvoju līdzi PSRS izlasei, kur spēlēja arī mūsējie, kā, piemēram, Helmuts Balderis. Bet tagad fanoju tikai par Latvijas komandu. Šogad mūsējie ļoti cienījami nospēlēja arī ar stiprām valstu izlasēm. Man tas bija pārsteigums. Zviedrija jau bieži uzvar, tāpēc ļoti gribējās, lai šoreiz tā būtu Šveice. Bija laiks, kad mūsējie Šveici sakāva itin viegli. Būtu vairāk veiksmes, finālā varēja spēlēt arī Latvija…

Vilis no Lubānas: – Finālu noskatījos līdz galam, lai arī spēle ieilga un uzvarētājs noskaidrojās tikai pēcspēles metienos. Godīgi sakot, man jau patīk Zviedrijas izlase, bet nepārdzīvotu, ja šoreiz uzvarētu Šveice. Tikpat labi finālā varēja būt arī mūsējie, kas šajā čempionātā nospēlēja ļoti veiksmīgi.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

22.05.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px