Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: glābšanās no karstuma

Redakcija

Autors • 30.06.2020.

Burtu lielums

Varbūt varat padalīties pieredzē, kā vislabāk paglābties no saulaini karstās svelmes? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Maira no Sauleskalna: – Recepte ir viena – peldēties, peldēties un vēlreiz peldēties. Es katru dienu braucu peldēties uz Kāla ezeru. Peldēties ir veselīgi, tas nostiprina imunitāti, un kovida dēļ jārūdās, cik vien var. Pie tam ir jāizmanto šī unikālā iespēja, kad mūsu platuma grādos ūdenstilpēs ir gandrīz tikpat silts kā Vidusjūrā. Vairs nav jēgas braukt uz Turciju, ja pie mums ir tik karsts laiks un izpeldēties var vēl labāk, jo nav tādu lielu viļņu kā Vidusjūrā, ezers ir kā uz pasūtījuma.

Madoniete Zita: – Var dzert atvēsinošus dzērienus. Var braukt uz laukiem, kur mājas ir vēsākas un vieglāk atrast ēnu. Var braukt uz ezeru peldēties. Es ar bērniem braucu peldēties uz madoniešu iecienīto peldvietu – Rācenīti, kur ūdens ir ļoti silts un arī tīrs.

Madoniete Irēna: – Ezerā peldoties, pie tam – cik bieži vien iespējams. Piemēram, mēs braucam peldēties uz karjera ezeru, kur šovasar ir ļoti silts ūdens. Ūdens peldes ir vislabākais, kas sniedz veldzi, bet vakaros pēc pulksten deviņiem var arī dārzā paravēt.

Madonietis Aleksandrs: – Vairāk vajag uzturēties pie ūdens vai paveldzēties ūdenī mājās, ja ir ierīkots kaut neliels baseins. Tāpat vairāk jāuzturas ēnā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


01.07.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px