Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ģimenes ārstu streiks

Redakcija

Autors • 11.07.2017.

Burtu lielums

Jau otro nedēļu turpinās ģimenes ārstu streiks, kurā piedalās vairāk nekā 600 ārstu. Iespējams, šodien, 12. jūlijā, ģimenes ārsti uz vienu dienu pārtrauks streiku, lai sniegtu valsts apmaksātos pakalpojumus. – Kādas ir jūsu domas, vai ģimenes ārstiem vajadzētu turpināt streiku vai tomēr izmantot citas protesta formas? – vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ruta: – Mana ģimenes ārste streikā nepiedalās, līdz ar to nekādas neērtības neizjutu. Domāju, ka labākais veids, kā cīnīties par izvirzīto mērķu sasniegšanu, tomēr ir turpināt sarunas ar valdību. Gan jau tā prasīto naudu lielākā vai mazākā mērā atradīs, bet, protams, valdībai šādā situācijā vajadzētu reaģēt ātrāk.

Madoniete Iveta: – Lai ģimenes ārsti turpina streiku, kamēr nav panākts kompromiss par izvirzītajām prasībām. Katrā ziņā es ģimenes ārstus atbalstu. Ārstiem ir svarīga nozīme mūsu dzīvē, viņi mums ir ļoti vajadzīgi.

Dzelzavietis Roberts: – Es ārstus apmeklēju diezgan reti, bet vai tiešām to streiku vajadzēja? Varbūt labāk tomēr bija izvēlēties citu protesta formu.

Stoma no Praulienas: – Pie ģimenes ārsta esmu bijis diezgan pasen, tāpēc pat nezinu, vai mana daktere arī streiko. Kaut kas ar veselības aprūpi mūsu valstī īsti kārtībā nav; ir jādomā par tās pieejamības palielināšanu iedzīvotājiem. Bet, protams, ja naudas ārstiem nepietiek un citas iespējas ir izsmeltas, ir jāstreiko.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

12.07.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px