– Vai plānojat apmeklēt aktivitātes Madonā saistībā ar gaidāmajām Saeimas vēlēšanām – iespējamās tikšanās ar deputātu kandidātiem, „Tautas panorāmu" utt.? – vakar vaicājām sastaptajiem cilvēkiem.
Zaiga no Madonas: – Vajadzētu jau aiziet paklausīties un paskatīties, kas notiek. Programmas un nostādnes būtu jāzina, lai varētu izvēlēties, par ko balsot. Pati arī vēl neesmu izlēmusi, par ko atdot savu balsi. Šobrīd domāju – iespējams, balsošu par kādu no jaunajām partijām.
Jeuženija no Madonas: – Jā, es jau pirmdien biju uz tikšanos ar Raivi Dzintaru, kur tika prezentēta viņa jaunā grāmata. Katrā ziņā iespēju robežās aiziešu arī uz citām, ja tiks organizētas. Man jau interesē tās programmas, tāpat nostāja vienā vai otrā jautājumā. Lai gan man pašai, protams, ir jau skaidrs, par ko balsot.
Rudīte no Biksēres: – Īpaši apmeklēt tikšanās neesmu domājusi. Lasīšu un pētīšu programmas pati. Skatos arī televīzijā sižetus, būs pirmsvēlēšanu debates – tās arī droši vien paskatīšos. Vēl gan īsti neesmu izlēmusi, par ko balsot.
Diāna no Madonas: – Šobrīd ir jāauklē mazais un īpaši nav laika apmeklēt tikšanās. Skatos televīziju. Ir jau arī domas, par ko balsot. Par tiem, kuri cīnās par to, kas interesē man un ir man svarīgi un manai ģimenei, tad arī balsosim.
Viedokļus apkopoja
BAIBA MIGLONE
15.08.2018.