Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Eirovīzijas dziesmu konkurss

Redakcija

Autors • 11.05.2011.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties 10. starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu, un kāda ir jūsu prognoze – vai Latvijas pārstāvji duets „Musiqq" pēc uzstāšanās ceturtdien otrajā pusfinālā kvalificēsies finālam, lai cīnītos par „Eirodziesmas 2011" titulu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Tija: – Mani Eirovīzija neinteresē. Tajā neskan mūzika, ko varētu baudīt. Es skatos citas muzikālas pārraides, klausos citu mūziku, skaņdarbus un koncertus. Manuprāt, Latvijas pārstāvji Eirovīzijas finālā neiekļūs.

Madonietis Gatis: – Pirmo pusfinālu neredzēju un ceturtdien nevarēšu noskatīties arī otro pusfinālu, kurā dziedās arī duets „Musiqq" no Latvijas, jo došos izbraucienā ar motociklu. Man šķiet, ka izredzes gūt lielākus panākumus Eirovīzijā būtu
Reinikam, kas mums pašiem varbūt ir nedaudz apnicis, nekā duetam „Musiqq". Taču arī viņiem vajadzētu tikt finālā, ja jau tajā iekļuva lietuvieši ar tik drausmīgu dziesmu.

Līga no Lazdonas: – Eirovīziju neskatos jau kuro gadu, jo uzskatu, ka tas nav nekas īpašs. Attiecībā uz balsojumiem, manuprāt, pēdējos gados tomēr vairāk balso par dziesmām un dziedātājiem, kas patīk vairāk, nevis kaimiņiem. Man liekas, tagad jau kaimiņus tā vairs neatbalsta, katrs vairāk domā par sevi.

Ramona: – Kādreiz skatījos, bet tagad neskatos, parasti kaut kā nesanāk laika. Taču to, ka Latviju Eirovīzijā pārstāv duets „Musiqq", gan zinu. Manuprāt, viņi varētu iekļūt finālā.

Madoniete Eva: – Es skatos un parasti piedalos arī balsošanā. Pirmajā pusfinālā man vislabāk patika, kā dziedāja Azerbaidžānas un Grieķijas pārstāvji, bet lielākā daļa dziesmu (ar dažiem izņēmumiem) vairāk atgādināja kliegšanu, kur neko nevarēja saprast. Vienubrīd pat nogriezu klusāk skaņu. Mūsējie finālā, domāju, tiks. Viņu dziesmai ir ļoti forša melodija, un arī paši uz skatuves izskatās ļoti simpātiski. Es par viņiem balsoju arī Eirovīzijas nacionālajā atlasē.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px