Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Eirovīzijas dziesmu konkurss

Redakcija

Autors • 07.05.2014.

Burtu lielums

Vakar, 6. maijā, Dānijā sākās 59. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss. Uz skatuves kā otrie 16 valstu konkurencē kāpa arī Latvijas pārstāvji – grupa „Aarzemnieki". Pavisam Eirovīzijā šogad plāno piedalīties 37 valstis. – Vai, jūsuprāt, Latvijas pārstāvjiem izdosies iekļūt konkursa finālā, vai varbūt taisnība ir kardinālam Jānim Pujatam, kas ir izteicies, ka šogad Latvijas pārstāvjiem Dānijā neesot nekādu izredžu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Tālivaldis no Murmastienes: – Eirovīziju es parasti skatos, tai skaitā arī nacionālo atlasi, bet telefoniskā balsošanā gan nepiedalos. Protams, jācer, ka Latvijas pārstāvjiem šoreiz vismaz izdosies iekļūt finālā. Dziesmas meldiņš ir diezgan lipīgs.

Zinaīda no Sarkaņiem: – Man patīk šāgada Latvijas pārstāvji, patīk arī viņu jaukā dziesmiņa. Arī es par to balsoju un biju priecīga, ka tieši šī grupa ieguva tiesības doties uz Dāniju. Es domāju, ka šoreiz mums finālā ir jātiek.

Dace no Rīgas: – Es šo konkursu skatos un dažreiz arī balsoju, bet šogad nacionālās atlases telefonbalsojumā nepiedalījos. Godīgi sakot, Latvijas pārstāvjiem arī šogad nav izredžu tikt konkursa finālā. Tas gan nenozīmē, ka šī dziesmiņa man nepatīk, bet tā tomēr nav tā, ar kuru vajadzēja braukt uz Dāniju. Taču jebkurā gadījumā mūsu pārstāvjiem jānovēl veiksme. Par savējiem īkšķi jau vienmēr es turu.

Dzintars no Meirāniem: – Diez vai mēs tiksim finālā. Nedomāju, ka esam izvēlējušies īsto dziesmu, ar kuru piedalīties Eirovīzijā. Iespējams, ka konkursa nacionālajā atlasē bija labākas dziesmas. Droši vien arī pašiem jābūt aktīvākiem. Ne tikai jāskatās, bet arī jāpiedalās telefonbalsojumā, lai Latviju starptautiski pārstāvētu labākie izpildītāji ar labāko dziesmu.

Ilze no Praulienas: – Eirovīziju es vairs neskatos, nav interesanti – vairs nav ne tādu izpildītāju, ne arī dziesmu. Un Latvijas pārstāvji jau vairākus gadus tālāk par pusfinālu netiek, bet var jau būt, ka šogad šo slieksni izdosies pārvarēt, ņemot vērā, ka dziesmu izpilda ārzemnieki un arī melodija ir diezgan lipīga, var viegli dungot līdzi.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px