Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: “Eirovīzija”

Redakcija

Autors • 21.05.2013.

Burtu lielums

Vai jūs skatījāties „Eirovīziju", un varbūt Latvijai, piekto reizi neiekļūstot finālā, patiešām vajadzētu ieturēt pauzi, kā to iesaka maestro Raimonds Pauls? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Emīls: – Es neskatījos, bet to, ka Latvija ir palikusi pēdējā vietā pat pusfinālā, dzirdēju. Varbūt patiešām vajadzētu ieklausīties R. Paula padomā un kādu laiku nepiedalīties. Varbūt tas varētu palīdzēt, varbūt mainītos ideja, koncepcija, ar kādu mēs piedalāmies „Eirovīzijā". Cik esmu redzējis Latvijas pārstāvju uzstāšanos, dziesmas ir ļoti līdzīgas un ieturētas vienā stilā, bet, kā redzam, tās Eiropā negūst atsaucību.

Jānis no Sauleskalna: – Ko tur daudz runāt, ja esam palikuši pēdējā vietā! Arī man viņi galīgi nepatika. Tā jau bija ākstīšanās, lai gan arī citi ākstās, bet mūsējie bija zem katras kritikas. Internetā gan raksta, ka ļoti centušies un tik daudz darījuši. Taču beigās čiks vien sanācis. Arī vizuāli nekas nesaistīja, nekā mākslinieciska tur nebija. Es uzskatu, ka ar tādiem dziesmu gabaliem „Eirovīzijā" nav ko meklēt.

Pēteris no Gulbenes: – Es paskatījos, un mani tas, ka viņi neiekļuva finālā, nepārsteidza. Tas bija gaidāms, jo nekā īpaša jau tajā priekšnesumā nebija.

Madonietis Nikolajs: – Es skatījos, un, manuprāt, uzvarēja labākā – dziedātāja no Dānijas. Pēc manām domām, Latvijai šajā dziesmu konkursā noteikti vajadzētu piedalīties arī turpmāk, vienīgi – ar daudz radošāku pieeju. Kā to pēc dažu gadu neveiksmēm izdarīja Krievija. Arī šogad tās pārstāve Dina Garipova izcīnīja 5. vietu, kurai ir ļoti laba balss un kas pirms tam bija uzvarējusi Krievijas TV šovā „Balss".

Māris no Sausnējas pagasta: – „Eirovīzija" mani vairs neinteresē. Salīdzinot ar Marijas Naumovas un „Prāta vētras" laikiem, dziesmu izpildījuma kvalitāte nacionālajā atlasē ar katru gadu kļūst arvien vājāka un vājāka. Par pauzes ieturēšanu maestro
R. Pauls, kas attiecībā uz mūziku visu zina un saprot, ir pateicis „zelta vārdus".

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px