Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Eirovīzija

Redakcija

Autors • 16.05.2016.

Burtu lielums

Vai jūs skatījāties Eirovīziju, un kā jūs vērtējat Justa iegūto 15. vietu? – vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Inta: – Es Eirovīziju neskatos. Nav laika un tik ļoti arī neinteresē. Man pilnīgi pietiek ar to, ka par to izlasu internetā, kā arī noskatos to, kas ir ieinteresējis. Man patika, kā dziedāja Justs.

Madonietis Pēteris: – Es to noskatījos līdz brīdim, kad tika paziņoti balsošanas rezultāti. Pēc tam, kad uzzināju, ka Justs ir ieguvis 15. vietu, jutos nedaudz vīlies. Pirms tam bukmeikeri viņam bija prognozējuši augstāku vietu, un arī es domāju, ka Justs pirmajā desmitniekā būs.

Madoniete Silvija: – Es neskatījos, bet to, kas tajā uzvarēja, zinu. Man patīk, kā dzied Justs, turklāt katrai paaudzei jau ir savas dziesmas un savs stils. Es priecājos, ka viņš iekļuva finālā.

Madoniete Jeuženija: – Sestdienas vakarā bija trīs lietas, kas mani interesēja, – Eirovīzija, hokejs, un vēl es visu laiku gaidīju boksera Maira Brieža cīņu, ko gan neizdevās noskatīties. Eirovīzija man vispār patīk, arī Justa sniegums un iekļūšana finālā ir vērtējams kā labs sasniegums. Vienīgi reizēm nav skaidri vērtēšanas kritēriji. Katrā ziņā mani ļoti pārsteidza, ka Latvija no Īrijas saņēma tikai vienu punktu, bet vēl vairāk šokēja šodien izlasītā ziņa par to, ka Dānijas žūrijas locekle visu sajaukusi un punktus nosaukusi nepareizā secībā. Tādam, kurš nesaprot, nav ko sēdēt žūrijā!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px