Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: e-receptes

Redakcija

Autors • 23.01.2018.

Burtu lielums

Vai jums vai kādam citam jūsu ģimenē ir jau e-receptes vai e-slimības lapas izmantošanas pieredze? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Inese: – Es domāju, viss būs labi, ar laiku viss ieies savās sliedēs. Ir tikai viss ļoti precīzi jāuzraksta. Cik zinu, programmas slimnīcās un pie ģimenes ārstiem nedaudz atšķiroties.

Vitolds no Stalīdzāniem: – Pats neko vēl neesmu izmantojis, bet kundze gan. Taču tik raiti negāja. Kad Madonā aizgāja uz aptieku, izrādījās, ka e-recepte uzrāda citas zāles. Pie daktera bija jāiet otrreiz. Tā ka diezcik lielas ticības ieviestajiem jauninājumiem nav, bet, cerams, ar laiku viss ieiesies. Igauņiem jau viss ir okey. Mums tomēr vajadzēja pārņemt viņu pieredzi, nevis visu taisīt pa savam.

Ingus no Biksēres: – Nevienu no ieviestajiem jauninājumiem veselības nozarē neesmu izmantojis. Taču droši vien mūsdienu tehnoloģijas ir jāizmanto, jo tām ir daudz priekšrocību. Piemēram, agrāk, ja gadījās piemirst recepti mājās, izrakstītās zāles nevarēja nopirkt, bet tagad tās, ja būs izrakstīta e-recepte, aptiekā varēs saņemt.

Vilis no Lubānas: – Jā, es jau esmu bijis pie daktera, tikai toreiz e-recepti neizdevās izrakstīt. Kāds laiks vēl paies, kamēr viss ieiesies. Sieva nupat arī pie daktera bija, un viņai jau tika izrakstīta e-recepte. Cerams, ka, aizejot uz aptieku, viņa tiks pie vajadzīgajām zālēm.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

24.01.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px