Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: dzelzceļš Madonā

Redakcija

Autors • 21.10.2019.

Burtu lielums

Satiksmes ministrs T. Linkaits vizītes laikā mūspusē Madonā apmeklēja arī dzelzceļa staciju, uzsverot, ka dzelzceļš joprojām ir nozīmīgs transporta un kravu pārvadāšanas veids, kā arī pieļāva pasažieru vilciena kustības atjaunošanu līdz pat Gulbenei. – Vai, jūsuprāt, dzelzceļš Madonas pusē būtu ne tikai jāsaglabā, bet arī jāpaplašina? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sarmīte no Rīgas: – Dzelzceļa satiksmi noteikti vajadzētu saglabāt un, ja vien iespējams, pagarināt arī vilciena kustības maršrutu – kāpēc gan ne? Es pati esmu atbraukusi ciemos no Rīgas pie mammas, šoreiz gan ar autobusu, bet uz Rīgu no Madonas visbiežāk braucu ar vilcienu.

Madonietis Andris: – Atjaunot jau var, bet vai būs braucēji? Tagad taču visiem ir mašīnas. Dzelzceļu vairāk vajadzētu izmantot kravu pārvadājumiem, atslogojot zemes ceļus.

Aigars no Jaunkalsnavas: – Šad tad ar vilcienu braucu joprojām. Svarīgi, lai vismaz vilciens arī turpmāk ietu līdz Madonai, man tālāk nevajag. Ar vilcienu braukt ir gan ērtāk, gan arī lētāk. Vienu eiro var ietaupīt.

Madonietis Juris: – Es labprāt piekristu, ja vilciens atkal ietu līdz Abrenei vai – kā agrāk – līdz Pitalovai. Tas vispār būtu ideāli. Nekādi sastrēgumi uz ceļiem neveidotos. Iesēdies vilcienā un brauc bez problēmām. Mūsdienās tas ir ļoti aktuāls jautājums.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


22.10.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px