Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Dzejas mēnesis

Redakcija

Autors • 14.09.2020.

Burtu lielums

Septembris Latvijā tradicionāli ir Dzejas mēnesis. – Vai jūs šajā laikā savā dzīvesvietā apmeklējat tikšanās ar dzejniekiem un rakstniekiem un vai jūs brīvajos brīžos kādreiz palasāt arī dzeju? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Elīna: – Man dzeju patīk palasīt, bet apmeklēt kādu tikšanos šonedēļ īsti nav laika. Vislabāk man patīk klasika, Imants Ziedonis, bet, protams, katram ir savi mīļākie dzejnieki un rakstnieki.

Madoniete Ņina: – Man vairāk patīk jaunie dzejnieki. Tiesa, lasīt dzeju jau nemaz nav tik daudz laika, bet varbūt uz kādu tikšanos ar literātiem Madonas bibliotēkā arī aiziešu.

Madoniete Velta: – Dzeju lasu, bet ne mūsdienu. Patīk Ārija Elksne, Imants Ziedonis, Ojārs Vācietis, mūsu jaunības dzejnieki. Zinu, ka Madonas novada bibliotēkā notiek literārās nedēļas pasākumi, bet šogad tos apmeklēt nesanāks.

Madoniete Marija: – Tagad dzeju lasu ļoti minimāli, pie tam – vairāk klasiku, nevis mūsdienu dzeju, kā, piemēram, Jeseņinu, Puškinu. Arī tikšanās tagad apmeklēt kaut kā nesanāk, bet esmu dzirdējusi, ka trešdien Madonā viesosies rakstniece Marina Kosteņecka. Tā varētu būt interesanta tikšanās. Vismaz tā liek domāt iepriekš dzirdētās intervijas ar viņu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


15.09.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px