Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: deputātu skaits Saeimā

Redakcija

Autors • 27.01.2020.

Burtu lielums

Kopš 15. janvāra interneta vietnē „Latvija.lv", dzīvesvietas deklarēšanas vietās, bāriņtiesā vai pie notāra ir iespējams parakstīties par iniciatīvu samazināt
Saeimas deputātu skaitu uz pusi. – Vai jūs atbalstāt priekšlikumu, ka Saeima sastāvētu nevis no 100, bet gan 50 deputātiem? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ilvija no Ošupes pagasta: – Es atbalstu Saeimas deputātu skaita samazināšanu uz pusi. Katrā ziņā simts ir par daudz. Gan ietaupītos līdzekļi, gan būtu lielāka kārtība, varbūt vismaz mazāk plēstos savā starpā.

Jānis no Gaiziņa puses: – Tos vajadzētu samazināt uz pusi, un viņus visus vajadzētu vēlēt nevis pēc partiju sarakstiem, bet gan līdzīgi, kā tas bija pirmās Latvijas brīvvalsts laikā. Tēvs man stāstīja, ka bijis saraksts un ķeksīti varējis ievilkt visiem kandidātiem, kurus nolēma atbalstīt.

Pēteris no Sarkaņu pagasta: – Es atbalstu šo iniciatīvu. Deputātu Saeimā ir par daudz, nav nekādas jēgas, nevar savā starpā vienoties, kā saka, velk segu katrs uz savu pusi. Ja nemaldos, Šveicē vispār ir tikai 10 deputātu, bet mums vesels simts!

Madonietis Kaspars: – Es atbalstu šo priekšlikumu. Arī es parakstīšos internetā par deputātu skaita samazināšanu. Tos Saeimā par 50% var mierīgi samazināt. Pie tam deputātu skaitu vajadzētu samazināt arī Rīgā un citās lielajās pilsētās. Mazāk darbinieku, mazāk līdzekļu, bet darba rezultāts droši vien būtu tas pats.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


28.01.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px