Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: dārza darbi

Redakcija

Autors • 26.05.2020.

Burtu lielums

Kā jūs jūtaties šajā tā pa īstam pirmajā siltajā dienā šopavasar, un vai dārzā viss jau pamazām sāk augt? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Iedzēniem: – Jūtos labi. Arī dārzā pamazām viss sāk dīgt – sīpoli, kartupeļi, zirņi. Tāpat kā pagājušajā gadā, iestādījām aprīļa beigās. Savā ziņā riskējām, bet, domāju, viss izaugs un raža būs.

Valdis no Gulbenes: – Tik silts kā šodien vēl nav bijis, bet arī iepriekšējās dienās jau paspēju nosauļoties. Peldēšanās sezonu gan vēl neesmu atklājis, vienīgi katru rītu pavingroju un pēc tam palienu zem aukstas dušas, bez vēl dīķī lēkšanas. Dārzā pagaidām ir sadīguši sīpoli, savukārt kartupeļus trāpījām iestādīt kādu dienu, pirms uznāca sals, bet gan jau izaugs.

Madonietis Uģis: – Beidzot ir vasara! Taču peldēties vēl ir par aukstu, nedaudz jāpagaida. Dārzā viss tika sastādīts pēc tam, kad nokusa pēkšņi 12. maijā uzsnigušais sniegs. Cerams, ka viss izaugs.

Antons no Sāvienas: – Pagaidām esam salikuši tikai tomātus siltumnīcā, bet pārējo vēl stādīsim, jo zemīte pie paša ezera ir par slapju, nevar sadzīt vagas. Arī pirmdien pielija. Stādīsim visu ko, nekāda lielā saimniecība jau mums nav, bet kādas desmit vagas iestādīsim. Šodien nopirku arī puķes, ko iestādīt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


27.05.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px