– Vai esat jau kinoteātrī „Vidzeme" noskatījušies Arvīda Krieva jauno spēlfilmu „Dancis pa trim", kurā vienu no galvenajām lomām atveido Mārtiņš Freimanis, kas filmas pirmizrādi diemžēl nepiedzīvoja? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Irēna no Sauleskalna:
– Es neesmu noskatījusies un to vismaz pagaidām neplānoju arī darīt. Protams, latviešu filmas interesē, bet es nedzīvoju Madonā, līdz ar to noskatīties droši vien nesanāks. Turklāt neesmu arī izpētījusi, vai pēc filmas noskatīšanās ir iespējams atgriezties mājās ar sabiedrisko transportu.
Madoniete Agija: – Tāda doma man ir, bet šosvētdien kaut kā nesanāca. Noskatīties to gribu ne tik daudz tāpēc, ka tā ir latviešu filma vai tajā spēlē Mārtiņš Freimanis (kaut arī tas interesē), bet gan tāpēc, ka man ļoti patīk kino. Es samērā bieži apmeklēju kinoteātrus.
Madoniete Laimdota:
– Redzējusi vēl neesmu, bet to, ka tā kopš svētdienas tiek demonstrēta Madonā, esmu fiksējusi. Katrā ziņā A. Krieva filmu „Dancis pa trim" gribētos noskatīties. Ja nesanāks šonedēļ, tad kaut vai mazlietiņ vēlāk, jo jaunās latviešu filmas, manuprāt, ir jāredz.
Madoniete Daiga: – Svētdien man tādas iespējas nebija, jo strādāju. Taču arī šonedēļ to neplānoju darīt. Es ļoti sen (kur tie gadi) neesmu bijusi kinoteātrī. Tagad tādi laiki, kad jādomā, kā izdzīvot. Diemžēl ne katrs var atļauties par biļeti maksāt Ls 1,50, kaut gan interese noskatīties filmas, it īpaši, ja tās ir latviešu, protams, būtu.
Madoniete Laima: – Kinoteātrī es sen neesmu bijusi, bet šo filmu gribētu redzēt. Uz kinoteātri parasti eju, kad demonstrē latviešu filmas. Taču šī nedēļa ir ļoti saspringta, notiek dažādas skates, nezinu, vai izdosies izbrīvēt laiku filmas apmeklēšanai.
Madonietis Laimonis:
– Uz kinoteātri reti kad aizstaigāju, galvenokārt tad, kad tur rāda latviešu filmas, jo gribas jau redzēt latviešu aktierus.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA