Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: dalība starptautiskajā izstādē „World Expo 2015″

Redakcija

Autors • 27.01.2015.

Burtu lielums

Vakar valdība lēma par Latvijas dalību starptautiskajā izstādē „World Expo 2015". – Vai, jūsuprāt, Latvijai, neraugoties uz lielajām izmaksām, tomēr vajadzētu piedalīties šajā izstādē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ineta no Biksēres: – Es šaubos, vai valdība, pieņemot lēmumu, ņems vērā mūsu domas, bet, manuprāt, Latvijai sava dalība nebūtu jāatsauc. Kā citādi Latvijas vārds izskanēs pasaulē, ja tā nekur nepiedalīsies? Iespējams, tajā varētu piedalīties ar vienkāršāku projektu, nebūvējot paviljonu ozola formā, bet jautājums jau ir par to, vai vēl var paspēt kaut ko mainīt.

Intars no Madonas: – Val-dībai, protams, šis jautājums ir jāizvērtē plašāk, bet, manuprāt, Latvijai šādos pasākumos ir jāpiedalās, jo kaut kā Latvijas vārds pasaulē ir jānes. Mūs jau pazīst tikai pēc sportistiem. Savulaik Latvijas vārdu pasaulē nesa „Prāta vētra", arī Marija Naumova, uzvarot Eirovīzijā, bet tas gandrīz arī ir viss.

Madonietis Antons: – Diez vai Latvijai tas būtu jādara. Neesam jau tik bagāti, lai šajā izstādē piedalītos ar tik dārgu projektu. Jau pašā sākumā vajadzēja izvērtēt izmaksu lietderību un vienoties par vienkāršāka paviljona būvniecību, nevis allaž censties sevi lepni parādīt.

Rita no Lauteres: – Es domāju, ka Latvijai starptautiskajās izstādēs, lai popularizētu savu valsti un ražotājus, vajadzētu piedalīties, bet par saprātīgu cenu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px