Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: cenu kāpums

Redakcija

Autors • 21.02.2017.

Burtu lielums

Vai, iepērkoties veikalos, esat pamanījuši cenu kāpumu, un vai tas ietekmē jūsu izvēli, iegādājoties produktus? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Alberts: – Dārgāks ir palicis viss, un tas, protams, ietekmē izvēli. Paskatieties, kāda cena ir pienam, biezpienam, krējumam! Tagad mēs pat ēdam poļu sviestu, kas tomēr ir lētāks. Kāpēc poļi var saražot lētāk, bet mūsējie – ne?

Madonietis Ēriks: – Cenu kāpums ir diezgan būtisks. Turklāt dažiem produktiem pa kādam centam tiek pielikts klāt vai katru dienu. Uzturā regulāri lietoju pienu, biezpienu, sieru, un tas viss ir kļuvis dārgāks. Pagaidām pērku vietējo ražotāju produkciju.

Skaidrīte no Jāņukalna: – Cenu pieaugums ir dramatisks. Un ne tikai piena produktiem, bet arī augļiem un dārzeņiem. Taču, neraugoties uz to, regulāri pērku apelsīnus, mandarīnus, puravus, kuri man ļoti garšo. Pensionāri par savu pensiju gan neko daudz atļauties nevar. Indeksējot pensijas, produktu cenu kāpums tomēr vairāk būtu jāņem vērā.

Marija no Vecpiebalgas: – To jau nevar nepamanīt! Piena produktus pērku diezgan bieži. Dārgāks ir piens, biezpiens, krējums utt. Cenas ir palielinājušās arī augļiem un dārzeņiem, bet ne tik lielā mērā kā piena produktiem.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

22.02.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px