Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Ceļu policijas reidi Jāņos

Redakcija

Autors • 20.06.2011.

Burtu lielums

Kā jūs domājat, vai iecerētie ceļu policijas apjomīgie reidi uz ceļiem Jāņu svētku laikā atturēs šoferus no braukšanas dzērumā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Alberts no Praulienas: – Ceļu policija, strādājot pastiprinātā režīmā Jāņos, rīkosies pareizi, kaut gan līgot jau būtu jāļauj arī ceļu policistiem, kam tagad svētkos būs jāstrādā. Man pašam nekad nav gadījies braukt mašīnā, kuru vadītu iereibis šoferis. Taču, kā stāsta citi, iereibušu autovadītāju esot ļoti grūti atrunāt. Līgo svētkos, piemēram, uz Ikšķili, kur būs liela līgošana, vajadzētu visiem iet kājām…

Līvija Siliņa no Mētrienas: – Tas daudziem liks pārdomāt, bet daļu nebaida ne lielie naudas sodi, ne tiesību zaudēšana. Nelīdz ne radu pierunāšana, ne ceļu policistu reidi. Es izvairos no braukšanas mašīnā, kuru vadītu iereibis šoferis. Turklāt man pašai ir tiesības un, ja vajag, varu braukt pati.

Cesvainietis Kaspars: – Gan jau būs šoferi, kas iereibuši sēdīsies pie stūres Jāņos, bet droši vien to būs mazāk. Es ceru, ka asiņainā statistika neatkārtosies un, tāpat kā dažos citos gados, nebūs bojāgājušo. Tas – lielā mērā pateicoties Zivtiņa aktivitātēm, priekšniecības uzstādījumiem, ka Jāņos ceļu policistiem īpaši vajag koncentrēties un nodrošināt satiksmes drošību uz ceļiem.

Jānis no Ērgļu puses: – Visus jau tas neatturēs no braukšanas dzērumā, bet lielu daļu – gan. Kāds „mācību" varbūt ir jau guvis pagājušajā gadā, jo ceļu policisti pastiprinātā režīmā Jāņos taču strādā katru gadu. Pašam ir gadījies braukt mašīnā, kuru vada iereibis šoferis, bet labāk jau būtu bijis atrunāt un nebraukt arī pašam.

Madonietis Guntis:
– Zināmā mērā tas atturēs šoferus no braukšanas dzērumā. Es ieteiktu ceļu policistiem vairāk pakontrolēt autovadītājus ne tikai uz valsts galvenajiem, bet arī lauku ceļiem, tāpat arī motociklistus, kas pārsniedz ātrumu. Šoferis esmu jau 45. gadu, bet nekad neesmu sēdies pie stūres iereibis.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px