– Kādas šobrīd ir ielas, trotuāri un ceļi – vai tie ir jau nokaisīti vai tomēr pa tiem jāpārvietojas ļoti uzmanīgi? – vakarrīt jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Raimonds no Bērzaunes pagasta: – Ceļi ir ļoti labi, tie ir laikus nokaisīti, līdz ar to braukšana ir droša, tomēr gājējiem, protams, ir jāuzmanās. Taču gan jau arī trotuāri tiks nokaisīti, visam tomēr ir vajadzīgs laiks.
Diāna no Varakļāniem: – Patlaban vēl ir slidens, ejot ir ļoti jāuzmanās, bet šoreiz kailsals jau iestājās negaidīti. Madonā esmu reti, bet kopumā, spriežot pēc pieredzes iepriekšējās ziemās, gan te, gan Varakļānos ielas un trotuāri tiek regulāri kaisīti.
Madoniete Edīte: – Tagad jau, var teikt, daudzviet ir nokaisīts, bet vēl ne visur. Turklāt rīta agrumā bija jāiet kā pīlei, lai nepakristu. Šoreiz gan jāatzīst, ka tāds slidenums uznāca negaidīti. Stāsta, ka vēl ap četriem rītā viss bijis kārtībā un slidens kļuvis tikai ap sešiem.
Sergejs no Mārcienas: – Šobrīd jau var paiet, bet šorīt, izejot laukā, biju ļoti pārsteigts, ka ir tik slidens, un tas raisīja izbrīnu. Es gan pa trotuāriem staigāju maz. Parasti braucu ar autobusu, bet šodien uz Madonu mani atveda ar mašīnu. Braukšanas apstākļi bija normāli, neizskatījās, ka uz ceļa būtu izveidojies melnais ledus.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
27.11.2019.