Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: čeku pieprasīšana

Redakcija

Autors • 26.09.2017.

Burtu lielums

Vai iepērkoties jūs vienmēr paņemat čeku un vai esat dzirdējuši par ieceri arī Latvijā, līdzīgi kā dažviet citur, sarīkot čeku loteriju ar iespēju laimēt naudas balvas un citus labumus, uzskatot, ka čeku pieprasīšana veicinātu nodokļos samaksāto līdzekļu pieaugumu? – vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Matīss: – Kases čekus par ikdienas pirkumiem parasti neņemu, bet, ja pērku ko dārgāku un svarīgs arī derīguma termiņš, tad gan tos paņemu. Esmu novērojis, ka kasieri čekus izsit, bet pircēji paši tos neņem. Bet, protams, varētu rīkot arī čeku loteriju.

Madoniete Maruta: – Es parasti čekus paņemu, un ir gadījies, ka tas ir lieti noderējis, jo varēju preci apmainīt. Varbūt ir vērts pamēģināt Latvijā sarīkot arī tādu čeku loteriju, bet, manuprāt, pats galvenais – sabiedrībā būtu jāveido izpratne, ka mēs visi strādājam kopējam labumam, ja visi būsim godīgi, tad visiem būs labāk.

Iļja no Aronas pagasta: – Es čekus ņemu, un to daru arī tāpēc, lai pārliecinātos, vai tajā parādās tikai tās preces, ko tiešām esmu pircis. Šaubos, vai tāda čeku loterija ir jārīko un vai būs kāds labums valstij.

Madoniete Ņina: – Čekus es vienmēr cenšos paņemt, jo tie noder. Vienreiz varēju samainīt kurpes, jo bija čeks. Bet attiecībā uz iecerēto čeku loteriju – nezinu, vai tā jārīko. Manuprāt, tā būs lieka ķēpa.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

27.09.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px