Tuvojoties čeku loterijas pirmajai izlozei, kas notiks 11. augustā (jūlija čekus internetā vismaz 5 eiro vērtībā var reģistrēt līdz 5. augustam), jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem: – Vai jūs čekus, lai pretendētu uz naudas balvām, esat jau reģistrējuši?
Maigonis no Meirāniem: – Par loteriju esmu dzirdējis, arī dators ir, bet ar kaut ko tādu nodarboties man nav laika. Man gan ir diezgan daudz čeku vērtībā virs 5 eiro, varbūt tomēr būs jāiedod dēlam, lai piereģistrē. Viņam jau ir laimīgāka roka, jo savu reizi ir šo to laimējis.
Madoniete Lāsma: – Pāris čeku esmu reģistrējusi, bet cerības, ka varētu iegūt kādu naudas balvu, neloloju, kaut gan šad tad esmu arī laimējusi. Esmu lasījusi diezgan daudz atsauksmju, kas nevieš cerības uz pozitīvu iznākumu. Arī budžets naudas laimestiem it kā esot samazināts.
Mārcēniete Ināra: – Es čeku loterijā nepiedalos, jo man nav laimīga roka, līdz šim nekad neesmu neko laimējusi. Pašai nav arī datora, kaut gan varētu aiziet pie dēla un iedot tos viņam, lai reģistrē. Taču nav ticības, ka būšu starp tiem, kuri iegūs kādu balvu; bet, protams, tas ir labi, ka tāda loterija tiek rīkota, jo kādam tās naudas balvas jau trāpīsies.
Madoniete Pārsla: – Par čeku loteriju zinu un tajā arī piedalos, kaut gan labi saprotu, ka tā ir laimes spēle. Līdz šim neko neesmu laimējusi, bet pamēģināt jau var. Turklāt reģistrēt čekus nav grūti.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
31.07.2019.