Aizvadītajā svētdienā TV3 raidījuma „SuperBingo" laikā tika paziņoti pirmie uzvarētāji Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotajā čeku loterijā. Ņemot vērā cilvēku lielo atsaucību VID rīkotajā loterijā, devāmies Madonas ielās noskaidrot, ko ļaudis domā par šo iespēju laimēt ne tikai ievērojamas naudas balvas, bet arī dāvanu kartes, pakalpojumus un dažādas praktiski noderīgas lietas.
Irēna no Sarkaņiem: – Dzirdējusi esmu par šo loteriju, bet nav bijusi doma piedalīties.
Evita no Madonas: – Es nepiedalos loterijā. Protams, esmu par to dzirdējusi, bet man šķiet, ka čeku loterija nav nekas vairāk, kā cilvēku mānīšana. VID iecere kārtējo reizi, manuprāt, ir līst virsū cilvēkiem. Es kaut kā maz ticu šim visam. Procentuāli, manuprāt, ir arī ļoti maza iespējamība laimēt. Turklāt katrs no mums taču iepērkas veikalos – kas notiks, ja visi tagad sāksim piereģistrēt čekus?
Zinta no Liezēres: – Pagaidām neesmu vēl piedalījusies, jo man to būtu salīdzinoši grūti izdarīt – man mājās nav ne datora, ne interneta. Es labprāt piedalītos, bet man diemžēl nav tādas iespējas.
Kristīne no Cēsīm: – Nē, nepiedalos čeku loterijā. Neesmu vēl par to domājusi, kā arī līdz šim vēl nav bijusi doma piedalīties loterijā.
Juta no Cesvaines: – Nē, nepiedalos, un nav arī bijusi doma piedalīties. Viens no galvenajiem iemesliem ir tāds, ka nav laika, kā arī ne vienmēr tos čekus pēc pirkuma veikšanas paņemam.
Viedokļus uzklausīja
GERDA AJANTA GAILE
13.08.2019.