Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: braukšanas apstākļi

Redakcija

Autors • 03.01.2017.

Burtu lielums

Kādi šodien, atgriežoties ziemai, ir braukšanas apstākļi – vai ceļi ir nokaisīti un ietves iztīrītas? – vakar vaicājām sastaptajiem cilvēkiem.

Raimonds no Mārcienas: – Es nupat uz Madonu atbraucu no Mārcienas. No Sauleskalna līdz Mārcienai ceļš vispār nav kaisīts, un ne tikai šodien. Arī tad, kad ir daudz slidenāks, tas netiek darīts, neraugoties uz to, ka tur tagad ir atvērts pansionāts un braucēju ir daudz vairāk. Ceļu uzturētājiem nauda ir iedota, un tā ir jāizmanto lietderīgi, lai braukt pa asfaltu nebūtu bīstami. Cik ilgi var tikai lāpīt bedrītes? Ceļu nodokli taču maksājam. Par Madonas pilsētu gan nesūdzos, braukšanas apstākļi te ir labi.

Madonietis Andrejs: – Šodien, vismaz braucot no Rīgas, viss bija normāli. Arī Madonā nav problēmu, bet tad, kad kārtīgi uzsnieg vai uznāk atkala, gan ir visādi. Kā saka, ziema Latvijā atnāk negaidīti un ceļu uzturētājus tā bieži pārsteidz nesagatavotus.

Madonietis Jānis: – Madonā gan ielas tiek nokaisītas, gan ietves iztīrītas. Turklāt tas tiek darīts ļoti agri no rīta. Šorīt, kad gāju pastaigāties, ietves jau bija notīrītas un nav slidenas. Bez vajadzības arī nevajag kaisīt.

Rīdzinieks Jānis: – Mēs esam no Rīgas. Ceļi Madonā salīdzinoši ir labi un šodien jau bija nokaisīti, bet Rīgā bija tāda kārta, ka pabraukt nevarēja, līdz ar to veidojās lieli sastrēgumi. Taču te viss ir kārtībā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

04.01.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px