Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: braukšanas apstākļi uz ceļiem

Redakcija

Autors • 14.01.2014.

Burtu lielums

Kādi jūspusē ir braukšanas apstākļi uz ceļiem – vai tie ir normāli izbraucami vai tomēr slideni? – vakar, kad jau neliela sniega kārta bija klājusi ne tikai Madonas reģionu, bet arī valsts lielāko daļu, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis no Varakļāniem: – Mūspusē sniega ir drusku mazāk nekā Madonā, taču tas vismaz beidzot ir uzkritis. Ir arī neliels sals. Bet braukšanas apstākļus tas īpaši nav ietekmējis, ceļi ir izbraucami normāli. Tie nav ne slideni, ne aizputināti.

Madonietis Raivis: – Sniegs un mīnus grādi problēmas nav radījuši. Prieks, ka beidzot ir uzsnidzis sniegs. To jau sen vajadzēja. Ir taču 13. janvāris, šajā laikā, līdzīgi kā iepriekšējos gados, bija jau jābūt kārtīgai ziemai. Arī pa ietvēm pilsētā var paiet, neizskatās, ka tās būtu slidenas.

Jānis no Sauleskalna: – Braukšanai nav nekādas vainas. Arī no Gaiziņa puses uz Madonu var atbraukt bez problēmām, līdz kupenām vēl tālu. Sniegu un salu vajadzēja jau sen, bet īpaši aukstāku laiku, ko tuvākajā laikā sola sinoptiķi, gan negribētos. Labāk būtu, ja laikapstākļi pieturētos apmēram tikpat patīkami kā šodien. Bišķīt sala, lai kukaiņi izsalst, protams, vajag, bet ne vairāk. Katrā ziņā ziemai ir jābūt, citādi sapušierēs pavasari un vasaru.

Jānis no Lazdonas: – Sniegs braukšanas apstākļus pagaidām neietekmē, vēl jau ir tikai neliela sniega kārtiņa, līdz ar to nav lielas vajadzības kaisīt ceļus. Taču izbrīnu raisa kas cits – braucot no Lazdonas puses uz Madonas slimnīcu, jaunajā asfaltā (lai arī tas pagaidām ir pirmais klājums) ir jau divas bedres. Bedres ir tās, kas šoferiem uz ceļiem sagādā lielākās raizes.

Lazdonietis Vladimirs: – Sniegs ir uzsnidzis, bet, manuprāt, kārtīgas ziemas šogad nebūs. Tā būs apmēram tāda kā šodien. Neliels sniega daudzums, neliels sals un atkušņi pa vidu. Man pašam labāk patīk, ja ir īsta ziema un īsta vasara jeb – citiem vārdiem – lai gadalaiki atbilstu savai būtībai, ziemā un vasarā nebūtu kā pavasarī vai rudenī, un otrādi.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px