– Vai jūs skatījāties, kā Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis izcīnīja prestižo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempionu jostu pirmajā smagā svara kategorijā, un vai, jūsuprāt, viņu vajadzētu prēmēt? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Ārijs: – Protams, ar Mairi mēs varam lepoties, un valdībai viņam noteikti vajadzētu piešķirt prēmiju. Es biju pārliecināts, ka viņš uzvarēs, un pat gaidīju, ka pretinieku Mairis nokautēs. Priecē, ka viņam uzvaru visi tiesneši piešķīra vienbalsīgi.
Edgars no Bērzaunes pagasta: – Es nedaudz paskatījos. Simtprocentīgi nebiju pārliecināts, ka viņš uzvarēs, bet nākamajā rītā nebiju arī īpaši pārsteigts, uzzinot, ka Mairis ir kļuvis par pasaules čempionu. Tā bija priecīga ziņa. Nav šaubu arī par viņa prēmēšanu. Kāpēc lai to nedarītu, ja citiem sportistiem prēmijas tiek piešķirtas?
Valdis no Ozoliem: – Tik ļoti boksa cīņām es līdzi nesekoju, bet, kā cīnījās Mairis, nedaudz paskatījos. Viņu noteikti vajadzētu prēmēt, jo, kā saka, zēns ir to pelnījis. Šādus panākumus un titulus bez smaga darba nevar izcīnīt. Malacis!
Madonietis Sergejs: – Man ļoti patika, un arī iznākums ir vienkārši lielisks. Kā cīnījās Mairis, noskatījos no pirmās līdz pēdējai minūtei. Protams, Mairi vajag prēmēt. Kā nekā viņš taču Latvijas vārdu nes pasaulē!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
05.04.2017.