– Vai jums tas, ka no 13. marta līdz 9. jūnijam daudzās valsts iestādēs un pašvaldībās pakalpojumi bija pieejami tikai attālināti, sagādāja kādas neērtības? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Guntis no Zelgauskas: – Tas ir sava veida teātris, bet man tas nekādus sarežģījumus neradīja. Pašvaldībā neesmu bijis gadus piecus, līdz ar to pakalpojumu klātienē neesamība mani neskāra.
Madonietis Viktors: – Tas, protams, ir labi, ka dzīve pamazām atgriezīsies ierastajās sliedēs un ka iedzīvotājus atkal apkalpos klātienē, kaut gan pašvaldībā vismaz es iegriežos samērā reti. Pārsvarā izmantoju „Latvijas Pasta" sniegtos pakalpojumus, un tie klātienē bija pieejami arī ārkārtējās situācijas laikā. Bet visvairāk priecē, ka ārkārtējā situācija beigsies. Tas viss taču sen jau bija apnicis.
Madoniete Rita: – Ļoti patīkami, ka klientus atkal apkalpos klātienē. Tā ir ļoti laba ziņa. Komunālo pakalpojumu rēķini taču ir jānomaksā! Visādas iestādes varēja strādāt, bet, lai darbotos kases, ne solīti nevarēja panākt iedzīvotājiem pretī. Tās bija ciet kā mūris.
Madoniete Ligita: – Tas ir ļoti svarīgi, lai klientus apkalpotu klātienē. Pats galvenais – lai tiktu atvērta gan pašvaldības kase, gan Namsaimnieka kase un varētu apmaksāt komunālo pakalpojumu un citus rēķinus.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
10.06.2020.