Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: atstarotāju lietošana

Redakcija

Autors • 06.11.2017.

Burtu lielums

Vairāk nekā trešdaļa iedzīvotāju nav informēti, ka gaismu atstarojošo elementu nēsāšana diennakts tumšajā laikā ir nepieciešama ne tikai ārpus, bet arī apdzīvotās vietās, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) veiktā aptauja.
– Vai jūs diennakts tumšajā laikā izmantojat atstarojošus elementus un vai zināt, ka, ejot pa neizgaismotām vietām, ir jāvelk atstarojošā veste? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sarmīte no Ļaudonas: – Jā, es tos izmantoju, bet tad, kad vakarā eju uz autobusu, obligāti uzvelku atstarojošu vesti. Tāpat arī autobusa pieturā, gaidot transportu, man ir atstarojošā veste.

Madoniete Marija: – Es pati tos nēsāju un arī citiem iesaku to darīt, jo tad uz ceļa esi labāk pamanāms. Mani arī tracina, ja šoferi brauc bez iedegtām ugunīm. Man ir arī atstarojošā veste, ko, braucot ar velosipēdu, vienmēr uzvelku.

Līga no Biksēres: – Atstarojošie elementi, protams, ir vajadzīgi. Bez tiem ieraudzīt gājējus pretimbraucošās automašīnas vadītājam ir neiespējami. Neizgaismotās vietās būtu jau jānēsā atstarojošās vestes, kā to dara ārzemēs. Man pašai atstarojošā veste ir.

Inta no Sarkaņiem: – Somā atstarotājs man ir, un mājās ir vēl trīs, bet gaišā dienas laikā tos nenēsāju. Man ir arī atstarojošā veste, lai nepieciešamības gadījumā būtu, ko uzvilkt.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

07.11.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px