Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ASV prezidenta vēlēšanu iznākums

Redakcija

Autors • 14.11.2016.

Burtu lielums

Kā vērtējat ASV prezidenta vēlēšanu iznākumu, un vai, jūsuprāt, Latvijai izdosies izveidot labas attiecības ar jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Andris no Liezēres: – Latvijas politiķi cerēja, ka uzvarēs Klintone, bet uzvarēja Tramps, un mani tas nepārsteidza, jo Amerikā pirms vēlēšanām jau bija milzīga ažiotāža. Bet dzīvosim – redzēsim. Arī Krievija – vai tikai nepriecājās par agru?

Ļaudoniete Olga: – Pasakiet, vai pasaulē ir bijis kāds gudrs valdnieks? Tāda taču nav. Arī attiecībā uz Ameriku varu atkārtot to, ko teica Skudra, proti, ka nekas nemainīsies. Viens cilvēks, lai arī tas ir Tramps, neko jau nevar izmainīt, ir taču valdība, ASV kongress. Turklāt kādi protesti Amerikā patlaban notiek pret viņa ievēlēšanu! Ja es būtu tur, arī protestētu.

Andris no Mārcienas: – Man gan likās, ka uzvarēs Klintone, bet vēlēšanas Amerikā parādīja, ka par iznākumu neviens nekad tomēr nevar būt drošs. Latvijai ir jāpieņem vēlēšanu rezultāti, jāsadarbojas, un gan jau viss būs labi.

Andris no Cesvaines: – Es par politiku tik ļoti neinteresējos. Pie tam nodarboties ar prognozēm politikā vispār ir bezjēdzīgi. Turklāt Klintone tika pārāk nomelnota. Domāju, ka punkts uz „i" vēl nav uzlikts, Klintone un Demokrātu partijas atbalstītāji tik ātri mierā vis neliksies.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px