Šodien notiks ASV prezidenta Džo Baidena inaugurācijas ceremonija. – Kādas ir jūsu domas – vai inaugurācijas ceremonija 20. janvārī, ņemot vērā iepriekš sarīkotos nemierus Vašingtonā, noritēs mierīgi? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Māris no Bērzaunes: – Es domāju, ka viss var notikt un var arī sakauties. Taču gan jau Baidens stāsies amatā. Taisnību sakot, es tam ne pārāk līdzi sekoju, tikai tā starp citu, bet biju par to, lai ievēlētu Baidenu.
Madoniete Verita: – Ziniet ko – mazāk mums jādomā par Ameriku un par krieviem, bet vairāk – par latviešiem. To, ka Baidens varbūt būs savā vietā, pieļauju. Skaidrs arī tas, ka pēc šīs pandēmijas visa pasaule būs savādāka un mainīsies. Šis projekts ir izstrādāts jau sen, un Baidens ietilpst tajā jaunajā projektā, bet varbūt, ka būs labi.
Madonietis Dainis: – Manuprāt, mums nav ko uz to daudz skatīties un jaukties citu darīšanās. Ir jāskatās uz sevi un jādomā par savas valsts lietām. Gan jau ASV prezidenta inaugurācijas ceremonija notiks, Baidens stāsies amatā, un viss būs normāli.
Madoniete Anna: – Paldies Dievam, ka notiks inaugurācijas ceremonija un ASV būs jauns prezidents. Lai Tramps iet vieglu taciņu un mierīgā ceļā varu nodod Baidenam! Cik ilgi var trakot, kur viņam vispār bija prāts kandidēt uz šo amatu pirms četriem gadiem!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
20.01.2021.