Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ārkārtējā situācija

Redakcija

Autors • 09.11.2020.

Burtu lielums

Piektdien valdība nolēma no 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijā izsludināt ārkārtējo situāciju. – Vai ārkārtējā situācija mainīs jūsu ikdienas gaitas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Zane no Stalīdzāniem: – Pagaidām tas ir atstājis ietekmi uz mācību procesu. Ārkārtējās situācijas izsludināšana paildzinās mācības attālināti, bet citādi izmaiņas neizjutīšu. Arī kultūras un sporta pasākumus šajā laikā nebiju plānojusi apmeklēt.

Madonietis Linards: – Tā manas ikdienas gaitas neietekmēs. Sejas maskas tāpat bija jāsāk nēsāt jau pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas. Esmu pie maskām pieradis, mani tas netraucē. Ārkārtējo situāciju, nosakot stingrākus ierobežojumus, vajadzēja izsludināt jau agrāk. Tad situācija valstī nebūtu izvērtusies tik dramatiska.

Madoniete Gunta: – Valdībai tas bija jādara. Tas arī liek aizdomāties par to, ko mēs esam darījuši, ko darām un ko nedarām tā, kā vajadzētu. Tas arī disciplinē. Ikdienā jau bijām kļuvuši nedaudz pārgalvīgi. Noteikti ir jānēsā sejas maskas un jāievēro pašdistancēšanās.

Skaidrīte no Barkavas: – Pirmais, kas valdībai jādara, – ir jāaizslēdz visas robežas. Otrkārt, jāuzliek sods tiem, kas pārkāpj noteiktos ierobežojumus. Robežas ciet, naudas sodi, un tad visi būsim veseli un stipri!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


11.10.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px