Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ārkārtējā situācija Latvijā

Redakcija

Autors • 01.12.2020.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, ārkārtējā situācija Latvijā būtu jāpagarina? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Antra no Varakļāniem: – Katrā ziņā noteiktie ierobežojumi lai saglabājas, taču jaunus noteikt diez vai vajadzētu. Mani kā mammu visvairāk neapmierina tas, kas tiek darīts ar bērniem un skolām. Bērniem ir jāmācās klātienē! Arī skolēnu brīvdienas nevajadzētu pārcelt. Mums, vecākiem, tomēr ir jādomā, ar ko mēs bērnus atstājam. Viņi taču vieni paši nedrīkst palikt mājās. Divas nedēļas vecākiem tagad grasās apmaksāt, bet kas būs ar nākamajām divām?

Madoniete Ināra: – Manuprāt, ārkārtējo situāciju līdz 11. janvārim nevajadzētu pagarināt. Ierobežojumu jau tāpat ir noteikts daudz un varbūt daži būtu pat jāatceļ. Tos vajadzētu tikai ievērot un stingrāk kontrolēt.

Inese no Praulienas: – To nevajadzētu pagarināt, bet gan visu ciet taisīt sestdienās un svētdienās. Būtu jānosaka arī vienādi spēles noteikumi, kā, piemēram, frizierēm un manikīra meistariem, lai neveicinātu ēnu ekonomiku. Manikīru jau tāpat bez visa kovida taisa dzīvokļos.

Mārtiņš no Mētrienas: – Es dzīvoju laukos, un mani tas netraucē. Un ne jau man par to domāt un lemt. Lai spriež valdība un izvērtē speciālisti! Daudz taču ir sazvērestības teoriju piekritēju, bet vēl vairāk – ekspertu. Lēmumam par ārkārtējās situācijas pagarināšanu ir jābūt argumentētam.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


02.12.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px