Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: apkures sezona

Redakcija

Autors • 17.04.2018.

Burtu lielums

Vai, jūsuprāt, ziema šopavasar ir jau beigusies un varam arī izbeigt apkures sezonu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Andris no Sarkaņiem: – Ziema būs, bet nu vairs tikai decembrī. Dzīvoju privātmājā, kurā ir zemes siltumsūknis. Sanāk diezgan padārgi, toties ir zināms komforts.

Madonietis Andrejs: – Sniega un arī sala nebūs. Ar visu maizes cepšanu šoziem izkurinājām ap 125 kubikmetru malkas. Tas ir daudz, biju rēķinājies, ka pietiks ar 100 kubikmetriem, bet bija auksts, mitrs, un māja bija jākurina.

Mārcis no Dzelzavas: – Dzīvoju privātmājā, līdz ar to viss ir no pašiem atkarīgs. Var iekurināt jebkurā brīdī. Pie tam māja ir siltināta un kurināmo var ietaupīt.

Austris no Cesvaines: – Ar apkuri Cesvainē viss ir normāli. Arī tagad pa nakti vēl nedaudz siltumu ielaiž, lai dzīvokļi nepelētu. Mājās ir uzstādīti automātiskie siltummezgli, un vairs arī pavasaros un rudeņos nav jāsalst kā senāk.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


18.04.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px