Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: apkures sezona

Redakcija

Autors • 11.10.2016.

Burtu lielums

Vai jūs jau dzīvojat siltumā, un kam, jūsuprāt, būtu jāpieņem lēmums par apkures sezonas uzsākšanu – iedzīvotājiem vai tomēr jāsāk kurināt, kad laiks kļūst aukstāks? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Valentīna no Cesvaines: – Es dzīvoju savā mājā, līdz ar to nav nekādu problēmu. Kad gribu, tad kurinu. Arī daudzdzīvokļu mājās par to vajadzētu vienoties pašiem iedzīvotājiem, protams, ņemot vērā laikapstākļus, tāpat to, vai mājā dzīvo ģimenes ar maziem bērniem.

Madoniete Sarmīte: – Taisnību sakot, cietāmies, cik ilgi vien varējām, bet, kad pagājušajā nedēļā sākās lielais vējš un arī temperatūra pazeminājās, sākām kurināt.

Teiksma no Barkavas pagasta: – Dzīvoju laukos, kurinu ar malku, bet arī dēlam dzīvoklī Madonā ir ļoti silti, jo apkures sezona ir sākusies. Labāk jau ir, ja par siltuma pieslēgšanu vienojas paši iedzīvotāji. Lielas grūtības dzīvokļos rudenī gan sagādā tas, ka, atnākot no darba, nav, kur drēbes izkaltēt.

Madoniete Ināra: – Patlaban dzīvoklī ir ļoti silti. Kad atbraucu no laukiem, man tas bija patīkams pārsteigums, kaut gan esmu par to, lai apkure nesāktos iespējami ilgāk. Domāju, ka kurināt jāsāk tad, kad par to vienojas iedzīvotāji.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px