– Vai jūs apmierina apgaismojums Madonas pilsētā, un vai jūs zināt, ka Madonas novada pašvaldība uz ekonomiskāku to nomainīs 59 ielās? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Aiga: – Madonā ir pietiekami gaišs. Droši vien mūsdienīgās tehnoloģijas ļaus arī ietaupīt līdzekļus, jo, kā tiek minēts, tiks izmantoti sensori. Turklāt dažviet apgaismojums savu laiku ir jau nokalpojis, kā, piemēram, Augu ielā, kur apgaismojums mēdz raustīties, un tas tāpat būtu jāmaina.
Madonietis Gatis: – Madonā ir pietiekami gaišs jau tagad, bet, protams, apgaismojumu var mainīt, it īpaši, ja tas samazinās elektroenerģijas patēriņu un ietaupīs līdzekļus pašvaldības budžetā.
Lubāniete Dace: – Par iecerēm Madonā neko gan neesmu dzirdējusi, bet pie mums Lubānā, kur līdzīgi ielas arī tiek izgaismotas naktīs, varēja būt gaišāks, jo starp laternām ir diezgan liels attālums un ir posmi, kur ir tumšs. Īstenojot projektus, galvenais, lai nepasliktinātos situācija un nebūtu jādzīvo tumsā.
Lubāniete Līvija: – Nupat esmu atbraukusi no Anglijas, līdz ar to par jaunumiem Madonas pusē maz ko zinu. Madona ir skaista, tīra, sakopta pilsēta. Starp citu, ne visur Anglijā ielas ir tik labi izgaismotas kā Madonā, un arī ceļi ir nelīdzenāki.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
16.01.2019.