Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Anglijas aiziešana no ES

Redakcija

Autors • 28.01.2019.

Burtu lielums

Līdz 29. martam, dienai, kad Lielbritānija plāno izstāties no Eiropas Savienības, vairs tikai 2 mēneši. – Kādas ir jūsu domas par Anglijas aiziešanu no ES, un vai tas kaut kādā veidā skar jūs? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Kristaps no Ērgļiem: – Mani tas neskar. Dzīvoju Latvijā, un arī tuvinieki nestrādā Anglijā. Cerams, ka sadarbība starp mūsu valstīm turpināsies un nevienam pret paša gribu no Anglijas nebūs jāaizbrauc. Neviens jau cits tādus darbus rūpnīcās, kurus dara latvieši un citi viesiebraucēji, nedarīs.

Madonietis Aivars: – Mani tas neskar, bet par to, kā tas ietekmēs abu valstu savstarpējās attiecības, lai domā politiķi un attiecīgi slēdz savstarpējos līgumus. Katrā ziņā – būt vai nebūt ES – tā ir Anglijas iekšējā lieta.

Ziedonis no Sarkaņu pagasta: – Mani tas neietekmē, un tās vairāk tomēr ir pašas Anglijas problēmas. Ticamāk, ka viņiem to būs pat vairāk, jo visas preces tiks apliktas ar ievedmuitu utt., bet tie, kuri no Latvijas ir aizbraukuši, droši vien Anglijā varēs turpināt strādāt.

Ilgvars no Liezēres pagasta: – Tie tuvinieki, kuri bija aizbraukuši uz Angliju, ir atgriezušies. Anglijai izstājoties no ES, droši vien arī Latvijai dažādās jomās būs drusciņ švakāk. Cerams, ka dzimtenē atgriezīsies vēl kāda daļa, lai gan pie šitādas valdības diez vai tas notiks. Nekādi kaimiņi, ne kas cits jau nepalīdz mainīt situāciju.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


29.01.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px