– Kāds jums bijis aizejošais gads, un ko gaidāt no nākamā? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Lūcija no Madonas: – Varētu sacīt – 50 uz 50. Veselība turas tā, kā turas. Tikko jauki svētki pavadīti kopā ar bērniem un mazbērniem. Kāds būs jaunais gads? Protams, gribētos, lai būtu labāks. Lai mūsu valdība vairāk par pensionāriem padomā. Paši sev algas pielika, bet pensionāriem – tikai nabaga trīs eiro.
Dainis no Druvienas: – Man personīgi šis nebija labs gads. Bija smagas veselības problēmas; bet citādi – viss labi. Nākamajā gadā gaidu, lai beidzot mums valdībā būtu kārtība. Es diezgan labi sekoju politikai līdzi un zinu, kas tur notiek. Šobrīd tā nav valdība, bet – teātris.
Ilmārs no Mētrienas: – Normāls gads. Šķiet, ka arī dzīve ir gājusi uz augšu. Vismaz svētku laikā pēc rindām lielveikalos un automašīnām pārpildītajiem stāvlaukumiem spriežot. Jaunajā gadā galvenais, lai būtu laba veselība, dzīvesprieks, tad jau arī dzīve sakārtosies.
Jolanta no Cesvaines: – Raibs kā dzeņa vēders – gan augšā, gan lejā, bet salīdzinoši normāls gads. Liels pasākums ģimenē bija jaunas automašīnas iegāde. Arī veselība daudzmaz turējusies. Domājot par nākamo gadu – galvenais, lai visā pasaulē būtu miers. Tas šajā situācijā, manuprāt, ir pats galvenais.
Viedokļus apkopoja
BAIBA MIGLONE